Naminiai snikersai

Naminiai snikersai

Konditerė iš manęs nekokia. O ypač nekokia konditerinių gaminių dekoravimo specialistė :)) todėl dažnai vaizdelis būna nekoks. BET juk kaip dažnai skonis su vaizdu prasilenkia!
Na, čia ne prasčiausias variantas. Gamindama net neįsivaizdavau kas gausis ir išvis AR gausis. Bet paragavus sušukau: “Ėėėė, gi čia – snikersai!!”. Šito pagamint nesitikėjau :)) brolis pakraipė galvą ir, paragavęs, nusprendė, kad čia kaip corny batonėliai. Na nežinau, man čia – snikersai :) taigi, receptas:

Reikia:
indelio žemės riešutų sviesto [350g stiklainiukas]
200ml cukraus sirupo
mėgstantiems labai saldžiai – keletos šaukštų cukraus
dribsnių [naudojau rimi ryžių/kviečių dribsnius 375 g] – pusės pakelio, gal kiek daugiau
šokolado glajui – 2 plytelių po 100g

Procesas:
Dribsnius sutrinam. Į puodą prie kurio maistas nemėgsta pridegti supilam sirupą, dedam žemės riešutų sviestą, cukrų. Pakaitinam ant nestiprios ugnies, vis pamaišom. Kai viskas ištirpsta iki vientisos masės, suberiam smulkintus dribsnius. Išmaišom. Viską pilam į formą [irgi geriau į tokią nelimpančią – lengviau bus viską išimti vėliau]. Geriau jei forma nelabai aukšta. Maniškė tokia nebuvo, bet dėl to nukentėjo tik saldainių išvaizda.
Šokoladą ištirpdom ir užpilam ant paruoštos masės. Išlyginam paviršių. Padedam šaltai keletui valandų [laikiau per naktį]. Tada supjaustom norimo dydžio gabaliukais ir skanaujam.

Skanaus!!
Idėja: rimi.lt

Share

10 Responses »

  1. Per velykas valgiau tokiu,nu zinokit skonis fantastiskas!!! ryt eisiu gaminti :)
    Ir jus butinai isbandykit

  2. valiooooooooooo sendiena pasidariau si skanesta.Bet dejau kakavinius sausus pusrycius tai maniskis davosi negriukas,skonis fantastiskas.Ai dar nepaminejau jog iberiau saujele smulkintukepintu lazdyno riesutu,niam niam…:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*