Makaronų ir vištienos apkepas

Makaronų ir vištienos apkepas

Patiekalas turėjęs būti kitas patiekalas, bet netapęs kitu patiekalu, todėl esantis toks, koks yra :) žodžiu – makalynė. Tokia pati kaip ir pats patiekalas.
Bet tai – ne prasta makalynė. O skanus ir sotus pietų ar vakarienės patiekaliukas.

Jam pasigaminti naudojau:
120g makaronų
~190g virtos vištos filė
50g džiūvėsių
3 kiaušinių
100g konservuotų žirnelių
100g sūrio [naudojau Goudos ]
prieskonių makaronams ir vištytei

Gaminau šitaip:
Makaronus išviriau. Vištytės filė susmulkinau. Kartu su vandeniu užpiltais džiūvėsiais. Iš pradžių norėjau tai padaryti blenderiu, bet po to supratau, kad tai – ne visai gera idėja, todėl šiek tiek pasidarbavau tiek blenderiu, tiek šakute. Na, bet masė pasidarė tokia, kokios norėjau – beveik kreminės konsistencijos.
Išvirusius makaronus dedam į keptuvę su šiek tiek įkaitinto aliejaus. Kiaušinius išplakam, sumaišom su 50g tarkuoto sūrio, pilam ant makaronų. Maišom. Po kelių minučių išjungiam, apibarstom makaronų prieskoniais, viską dedam į kepimo indą, tinkantį kepti mikrobangų krosnelėj. Dedam žirnelius. Tada ant viršaus dedam smulkintą vištienos masę, sumaišytą su vištienos prieskoniais. Dedam likusį sutarkuotą sūrį. Viską pakepam kelias minutes mikrobangų krosnelėj. Kol sūris gražiai išsilydo. Šitą dalį galima daryti orkaitėje, bet nedariau. Pavyko ne ką prasčiau, tik tiek, kad neapskrudo..

Šiaip skanu. Gana greit paruošiama. Na, dar beveik sveika :) Tik kad atrodo nekaip, bet taip jau būna – ne viską pavyksta pateikti gražiai. O kai pavyksta skaniai, norisi pasidalinti su visais :)

Skanaus!

Šaltinis: akį užmečiau į “Darbštuolės” priedą “Makaronų valgiai”.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*