Pirmas blynas

Pirmas blynas


Sveiki visi!

Taigi, pagaliau išaušo ta diena, o gal tiksliau sutemo vakaras, kai pasiryžau sukurti pirmą įrašą. O ruoštasi buvo ilgai, tikrai ilgai. Gal net per ilgai.
Papasakosiu istoriją [gal ne per įdomiausią, bet vis tiek], kaip čia viskas atsitiko. Taigi, dar prieš metus niekaip, jokiais būdais negalėjau įsivaizduot savęs virtuvėj. Gaminančios maistą. Sakiau: “niekaip, niekada, nė už ką ir nė pro kur”. Bet, kadangi pastoviausias dalykas pasauly – nepastovumas, o niekada nesakyk niekada, taigi.. Dabar yra taip, kaip yra, o yra taip, kad neįsivaizduoju savęs nebandančios kažko atrasti, sukurti ir išbandyti virtuvėj. Tai mane įtraukė taip netikėtai ir nelauktai, kad net nebandau priešintis. Tiesiog kuriu. Tai – meilė maisto gaminimui, kuri mane pagavo nuo pirmo pasisukiojimo prie puodų.
Pusryčiai, ar pietūs, vakarienė ar naktipiečiai.. Troškinys ar kepsnys, pyragas ar kokteilis – visos maisto kategorijos man vienodai mielos, nes netikiu, kad galima sukurti šedevrą neįdėjus į tai meilės. Taigi, su meile – iš rūtuliuko virtuvės.

Sveiki užsukę.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*